Smartlog v3 » Fotbalové Dresy Levně|Dětské Fotbalové Dresy|Koupit Fotbalový Dres s Vlastním Jménem » Dva týmy bojují, Barcelona VS Juventus
Opret egen blog | Nćste blog »

Fotbalové Dresy Levně|Dětské Fotbalové Dresy|Koupit Fotbalový Dres s Vlastním Jménem

Dva týmy bojují, Barcelona VS Juventus

13. Sep 2017 11:12, fotbalovydres4

2017-2018 sezóna Liga mistrů Skupina D skupina první kolo války. Barcelona domácí 3-0 vítězství nad Juventus. Messi skóroval dvakrát a kopal branku, Rakitic hrál gól.

45 minut Barcelona č. 10 Fotbalové Dresy Levně Messi a Luis - Suarez spolupráce, Messi velké omezené oblasti na levé straně dolní branky skóre daleko roh. 1-0, Barcelona vedoucí, Messi první přestávka Buffon dveře!

56 minut Messi omezený prostor na pravé straně průsmyku byl Sturaro lopata, Rakitić uprostřed sledovat lopata výstřel. 2-0, Barcelona rozšířit výhodu!

69 minut Iniesta bojovat zpět,Fotbalové Dresy Barcelona 2018 č. 10 Messi uzavřel uprostřed silnice obejít Sandro a Matuidi levou nohu dolů zastřelil daleko rohový break. 3-0, Barcelona utěšit vítězství.

Závěrečné vítězství 3-0 v Barceloně nad Juventusem vyhrál první vítězství v lize mistrů.